O nas - Zinel Facility Management

Techniczna i infrastrukturalna

obsługa nieruchomości

 

Szanowni Państwo, niniejszym pragniemy zaprezentować Zinel Facility Management (część Zinel Holding S.A.) jako wiarygodnego i rzetelnego partnera do współpracy w zakresie technicznego zarządzania nieruchomościami.

 

Posiadana wiedza, doświadczenie zdobyte poprzez realizację wielu projektów, jak również własne, specjalistyczne służby techniczne i wykonawcze pozycjonują nas jako konkurencyjnego partnera do współpracy w obszarach FM oraz serwisowych (od projektu do wykonania) takich jak wentylacja, klimatyzacja, instalacje BMS, instalacje sanitarne, automatyka, aranżacje i inne.

Jako specjalistyczna firma z zakresu usług FM staramy się zapewniać naszym Klientom najwyższy standard i komfort obsługi, dbając jednocześnie o zapewnienie bezpieczeństwa ekonomicznego obsługiwanej nieruchomości oraz stały rozwój kwalifikacji naszych pracowników oraz całej firmy.

Zdobyte doświadczenia i obsługiwane projekty potwierdzają, że jesteśmy w pełni przygotowani do profesjonalnego świadczenia usług.

Jesteśmy prężną firmą, podążającą za rozwojem, zmianami i nowościami na rynku. Zatrudniamy profesjonalną i wyszkoloną kadrę, uczestniczymy w specjalistycznych szkoleniach ciągle podnosząc kwalifikacje naszych pracowników. Podejmujemy wyzwania, wychodzimy naprzeciw i staramy się sprostać oczekiwaniom naszych wymagających Klientów.

 

Zespół Zinel
Facility Management

 

 

 Zespół Zinel Holding / Zinel Facility Management

 

 


 

 

Zinel FM – Struktura organizacyjna

 

 

 

 

 


 

 

 

Zinel Holding – Cafm System

 

 

 

 

 


 

 

Standardowy proces implementacji

 

 

Standardowa faza implementacji projektu 1 – 3 miesięcy

najnowsze realizacje:

  • Panattoni Święcice
  • Europejskie Centrum Solidarności
  • Mokotów Nova
więcej realizacji

Dyrektor Generalny
Zinel Facility Management
Jerzy Szulc

● Tel. 22 395 56 10           Fax.: 22 395 56 19           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

zinel holding www.zinelholding.pl